کمک به سیل زدگان اصفهان

کمک به سیل زدگان اصفهان
وقوع مجدد سیل و ویرانی‌هایی که با خود به همراه آورد، در شرایط دشوار اقتصادی جامعه مشکلات فراوانی را برای مردم در حوزه معیشت خانواده به وجود آورده است که مجبورند با در کنار مقابله با بیماری منحوس و ویروسی کرونا این صدمات را نیز تحمل کنند. از ین رو مشارکت خیران و نیکوکاران بسیاری می تواند در این بخش مشکل‌گشا واقع شود.
خیریه حیات صالحین مهدیار این بار نیز همچون گذشته در کمک به سیل زدگان اصفهان پیشقدم  شده و در امداد‌رسانی به هموطنان آسیب دیده در اصفهان، آمادگی خود را برای دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی هموطنان و خیران اعلام نموده است تا این کمک‌ها را در اختیار نیازمندان واقعی که درگیر سیل شده‌اند، قرار دهد.

بررسی خسارات برای کمک به سیل زدگان اصفهان
در پی فعالیت سامانه بارشی چند روز گذشته و جاری شدن سیل خساراتی به ۱۸ شهرستان استان اصفهان وارد شد که طبق اخبار انتشار شده درخبرگذاری جمهوری اسلامی در این راستا ۶۰۰ میلیارد تومان در کشاورزی به چهار هزار هکتار از اراضی زراعی، ۵٠ هکتار باغ، ۵۰۰ کلنی زنبور عسل، ۳۰ واحد دام و طیور، ١٠ واحد پرورش ماهی و نیز قنات و استخرهای ذخیره آب و کانال‌های کشاورزی وارد شده است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان خبر از خسارت‌هایی چون به ۹۸ کیلومتر از راه‌های روستایی و جاده ای، ۶۱ دستگاه ابنیه فنی و پل ۲۱۳ کیلومتر از ایلراه عشایری، هزار و ٢٢٠ راس دام و ۸۷۰ چادر عشایری داده است و در ادامه با اشاره به خسارت وارد آمده بر ٧۵٠ منرل مسکونی در ١٨ منطقه خبر داده است که از این تعداد ۲۵۰ واحد روستایی نیاز به بازسازی دارند و مابقی نیز نیازمند تعمیر اساسی می‌باشند.
بیشتر بخوانید : وام طلا
خسارت ۳۰ میلیادی به عشایر اصفهانی
برای کمک به سیل زدگان اصفهان به صورت کامل به بررسی خسارات وارد شده بر عشایر نیز پرداخته‌ایم که خبر از تلف شدن بیش از ۱۲۰۰ رأس دام عشایر در اثر سیلاب و آسیب دیدن ۱۵۰ هکتار از زمین‌های کشاورزی و باغات عشایر می‌دهد. درمجموع برآورد شده که ۳۰ میلیارد تومان خسارت به عشایر استان اصفهان بر اثر سیل اخیر وارد شده است. همانگونه که اطلاع دارید این عشایر تمام دارایی خود برای امرار معاش را از دست داده اند که کمک‌های خیرین می‌توانند مقداری از صدمات وارد شده به زندگی را جبران نماید.
از این رو در خیریه حیات صالحین قصد داریم با کمک شما سخاوتمندان، گوشه ای از این خسارات را برای این مردم زحمتکش که درگیر سیلاب شده‌اند، جبران نماییم.

 نحوه جمع آوری کمک به سیل زدگان اصفهان
از لحظه‌ای که در این مناطق مذکور اوضاع بحرانی اعلام شد، خیریه حیات صالحین اقدام به جمع‌آوری اقلام و کمک‌های مردمی نموده است و با انتشار فراخوانی تحت عنوان فراخوانی شما را به شرکت در این امر خیر دعوت می کند.
برای اطلاع از نحوه کمک به سیل زدگان اصفهان می‌توانید با شماره ما تماس بگیرید تا با توضیحات کامل نحوه کمک رسانی را شرح دهیم.
حیات صالحین مهدیار یک موسسه خیریه در تهران می‌باشد که رسالت آن حمایت از بیماران، افراد مستمند، بی‌بضاعت و بی‌سرپرست در مناطق محروم است.
بیشتر بخوانید : ارتودنسی در سعادت آباد
نوشته کمک به سیل زدگان اصفهان اولین بار در حیات صالحین. پدیدار شد.